Wydawca treści Wydawca treści

Sprzedaż drewna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Aktualny cennik detaliczny sprzedaży drewna znajdą Państwo poniżej. Prosimy o kontakt telefoniczny, jeśli interesuje Państwa zakup drewna.

Sprzedaż drewna średnio- i małowymiarowego prowadzona jest w kancelariach leśnictw przez leśniczych w środy i piątki w godz 700-1000.

Sprzedaż surowca drzewnego dla firm zajmujących się przerobem drewna odbywa się za pośrednictwem Portalu Leśno-Drzewnego oraz serwisu aukcji internetowych „e-drewno".

 

 

 

Aktualne zasady sprzedaży drewna są dostępne na stronie Portalu Leśno-Drzewnego.

 

Przedsiębiorcy (osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, wykonujące działalność gospodarczą) mogą dokonać zakupu poprzez:

  • sprzedaż ofertową w Portalu Leśno-Drzewnym z uwzględnieniem wielkości zakupu drewna dla przedsiębiorców posiadających historię zakupów,
  • sprzedaż ofertową w Portalu Leśno-Drzewnym dla przedsiębiorców realizujących nowe inwestycje,
  •  systemowe aukcje internetowe w aplikacji „e-drewno" (dwa cykle półroczne 2 x 15% puli ofertowej),
  • aukcje internetowe w aplikacji „e-drewno" (drewno niesprzedane w aukcjach systemowych),
  • inne aukcje i submisje oraz negocjacje handlowe.

Zakup drewna na potrzeby własne, niezwiązane z przerobem lub obrotem drewna, zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych możliwy jest bezpośrednio w nadleśnictwach w ramach sprzedaży detalicznej.

Reklamacje drewna w Nadleśnictwie Józefów rozpatrywane są zgodnie z Decyzją nr 161z dnia 13.11.2019r. w sprawie wprowadzenia Zasad rozpatrywania reklamacji na drewno w PGLLP