Wydarzenia Wydarzenia

XVII Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej

Śledź razem z nami przebieg rozgrywek!

Wzorem lat ubiegłych, Nadleśnictwo Józefów zgłosiło swoją reprezentację do udziału w XVII Mistrzostwach Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, organizowanych przez Nadleśnictwo Biłgoraj wraz z Zespołem Szkół Leśnych w Biłgoraju i Uczniowskim Klubem Sportowym "Leśnik" przy ZSL w Biłgoraju.

W mistrzostwach mogą uczestniczyć reprezentacje wszystkich nadleśnictw podlegających RDLP w Lublinie. Oprócz zespołów, w których skład wchodzą pracownicy nadleśnictw, swoje reprezentacje mogli wystawić: Biuro Urządzania Lasu w Lublinie, RDLP w Lublinie oraz uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju.

 

Termin rozgrywek: 15-16.02.2018 r., od godz. 09:00.

Skład tegorocznej reprezentacji:

Trener: Adam Kraczek,

Zawodnicy: Marcin Adamowicz, Mateusz Mandziuk, Wiesław Wiechowski, Dariusz Haczykowski, Jan Haczykowski, Piotr Wlizło, Grzegorz Mach, Kazimierz Oleszek, Marcin Czapka, Marcin Leńczuk, Krzysztof Szponar, Marek Olszewski.

 

Nadleśnictwo Józefów posiada na swoim koncie liczne zwycięstwa. W ostatnich latach nasza drużyna kilka razy stawała na  podium, w tym dwukrotnie zajmując I miejsce!  Czy uda się utrzymać dobrą passę i ponownie wskoczyć na podium? Zapowiada się emocjonująca walka!

 

Znamy już skład naszej grupy:

1. Nadleśnictwo Rudnik

2. Nadleśnictwo Józefów

3. Nadleśnictwo Rozwadów

4. Nadleśnictwo Lubartów.

 

Kolejność meczy w grupie A:

1. Józefów - Rudnik 0:2,

2. Rozwadów - Lubartów 2:1,

3. Józefów-Lubartów 2:1,

4. Rudnik-Rozwadów 2:0,

5. Józefów - Rozwadów 0:2,

6. Rudnik - Lubartów 2:0.