Lista aktualności
Poznaliśmy zwycięzców konkursu!
115 prac z całej Polski, oto wyniki!
Przedstawiamy wyniki ogólnopolskiego konkursu "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem":
Kategoria kl I – III szkoły podstawowe
Nagroda: Gabriel Nizio „Pszczółka", Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Tereszpolu - Kukiełkach
Nagroda: Weronika Harasiuk „Mały ślimaczek", Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim
Nagroda: Iga Jewiak „Pszczoła na kwiatku", Szkoła Podstawowa nr 3 im. Doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim
Wyróżnienie: Łukasz Olędzki „Wiosna w przyrodzie", Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie
Wyróżnienie: Dominika Oleszczak „Moje Roztocze", Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim
Wyróżnienie: Oliwier Mazur „Wiosenny motylek", Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim
Kategoria kl IV – VI szkoły podstawowe
Nagroda: Oliwia Saremba „Wielkie Partęczyny", Szkoła Podstawowa im. Wójta Kazimierza Tomaszewskiego w Krotoszynach
Nagroda: Marcin Wiśniewski „Zbyt dumne", Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi
Nagroda: Weronika Pizoń „Bałtycka nostalgia", Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie
Wyróżnienie: Oliwia Wojna „Jak Psotka Ziemię uratowała", Szkoła Podstawowa w Łążynie I, gmina Zławieś Wielka
Wyróżnienie: Oliwia Zdyb „Dmuchawce, latawce, wiatr", Szkoła Podstawowa w Romanowie
Wyróżnienie: Magdalena Chełstowska „Zachód słońca", Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Jednym z partnerów konkursu było Nadleśnictwo Józefów!
Kategoria szkoły gimnazjalne
Nagroda: Mikołaj Juszczak „Gdzie jesteś, koszatko?", Gimnazjum im. Róży Zamojskiej w Zwierzyńcu
Nagroda: Paweł Smoll „Serce lasu", Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu
Nagroda: Michał Parzych „Za bramą ogrodu", Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Katolickie Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu
Wyróżnienie: Aleksandra Oleszczak „Tańczący bocian", Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Majdanie Nepryskim
Wyróżnienie: Hubert Kycia „Wędrówka po Pieninach", Publiczne Gimnazjum w Dąbrowicy, Kuryłówka
Wyróżnienie: Aleksandra Cząstkiewicz „Bieszczady", Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju
Kategoria szkoły ponadgimnazjalne i dorośli
Nagroda: Katarzyna Korzeniowska „Trzy wierzby", Świerzowa Polska, Zręcin
Nagroda: Karolina Strzałka „Dmuchawiec", „Spotkanie", Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
Nagroda: Piotr Piela „Zdrzewienie", Łabunie
Wyróżnienie: Beata Wróbel „Poranna impresja", Szkoła Podstawowa nr 28 w Gdyni, nauczyciel
Wyróżnienie: Jerzy Strzałka „Widoczek", Tereszpol – Zaorenda
Wyróżnienie: Natalia Czukin „Sen morza", Niepubliczne Policyjne Liceum Ogólnokształcące „AS" Sosnowiec
Wyróżnienie: Michał Rola „Łukowskie molo", „Z wizytą nad zalewem Zimna Woda", Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie
Zapraszamy na uroczyste podsumowanie, które odbędzie się już 28 maja o godz. 1300 w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.
Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym, gratulujemy!