Wydarzenia Wydarzenia

Zapraszamy do kibicowania

Czy drużynie naszego Nadleśnictwa uda się po raz kolejny stanąć na podium? Trzymamy kciuki!

Zapraszamy już w ten czwartek i piątek na XV Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, organizowanie przez Nadleśnictwo Biłgoraj wraz z Zespołem Szkół Leśnych w Biłgoraju i Uczniowskim Klubem Sportowym "Leśnik" przy ZSL w Biłgoraju. Termin rozgrywek: 17-18 marca, od godz. 08:00.

- 17.03 - Zakończono losowanie miejsc w grupach:

GRUPA A:

- Nadleśnictwo Puławy,

- Nadleśnictwo Rudnik,

- Nadleśnictwo Tomaszów,

- Nadleśnictwo Józefów.

(wyniki z poprzedniego roku)

 

Wyniki meczów:

1. Z Nadleśnictwem Rudnik - przegrana,

2. Z Nadleśnictwem Puławy - wygrana,

3. Z Nadleśnictwem Tomaszów - przegrana,

4. Z Nadleśnictwem Kraśnik - WYGRANA I AWANS DO PÓŁFINAŁU!

 

W mistrzostwach mogą uczestniczyć reprezentacje wszystkich nadleśnictw podlegających RDLP w Lublinie. W tym roku do rywalizacji zgłosiło się 15 drużyn!

Oprócz zespołów, w których skład wchodzą pracownicy nadleśnictw, swoje reprezentacje mogli wystawić: Biuro Urządzania Lasu w Lublinie, RDLP w Lublinie oraz uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju.

Nadleśnictwo Józefów posiada na swoim koncie liczne zwycięstwa. W trzech ostatnich latach nasza drużyna stawała na  podium, w tym dwukrotnie zajmując I miejsce!  Czy uda się utrzymać dobrą passę i po raz kolejny pokonać kolegów z innych nadleśnictw? Zapowiada się emocjonująca walka o złoto!

ZACHĘCAMY DO DOPINGOWANIA DRUŻYNY NASZEGO NADLEŚNICTWA!

 

Skład tegorocznej reprezentacji:

Trener: Dmitroca Leszek,

Zawodnicy: Adamowicz Marcin, Olszewski Marek, Olszewski Tomasz, Oleszek Kazimierz, Wlizło Piotr, Kraczek Adam, Haczykowski Jan, Haczykowski Dariusz, Szponar Krzysztof, Mateusz Mandziuk, Grzegorz Mach.