Lista aktualności Lista aktualności

Znów na podium!

Nadleśnictwo Józefów zdobyło srebrny medal w XV Mistrzostwach Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie!

Zgodnie z naszą zapowiedzią, w dn. 17-18.03 Nadleśnictwo Józefów wzięło udział w XV Mistrzostwach Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie.

Rywalizację rozpoczęliśmy w grupie A:

Po wyjściu z grupy brawurowo 2:0 zwyciężyliśmy z Nadleśnictwem Kraśnik, a następnie Nadleśnictwem Chełm, tym samym zapewniając sobie awans do finału.

Radość z wejścia do finału:

Ostatecznie tegorocznymi mistrzami została drużyna z Nadleśnictwa Włodawa. Zarówno zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom Mistrzostw - GRATULUJEMY!

Z dumą informujemy, że wśród wyróżnionych zawodników, organizatorzy docenili aż trzech z Nadleśnictwa Józefów: Marcina Adamowicza, Tomasza Olszewskiego i Marka Olszewskiego (Najlepszy zawodnik 15-lecia!).

Zdj. Nagroda dla najlepszego zawodnika 15-lecia - Pana Marka Olszewskiego. (relacja na bilgoraj.com.pl)