Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Józefów tuż za podium

Nasza drużyna zajęła wysokie 4 miejsce w XVIII Mistrzostwach Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

W dniach 14-15 marca 2019 r. w OSiR w Biłgoraju do rywalizacji o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie przystąpiło 21 drużyn. W tegorocznych rozgrywkach po raz pierwszy udział wzięło Nadleśnictwo Mircze.

Nadleśnictwo Józefów było bliskie zdobycia brązowego medalu. Po pięknej walce małego finału nasi zawodnicy musieli uznać wyższość Nadleśnictwa Biłgoraj, które ostatecznie ukończyło rozgrywki na najniższym stopniu podium. Zwycięski puchar po raz czwarty powędrował do Nadleśnictwa Włodawa.

Nagrodę za wyróznijacego się zawodnika w dryżynie Nadleśnictwa Jozefów zdobył Marcin Adamowicz.